Anatomical Drawing Contest 2019

Sambata, 23 noiembrie 2019, a avut loc Festivitatea de premiere a castigatorilor celei de-a 21-a editii a "CIMSC 2019" - Craiova International Medical Students' Conference, organizata de catre Facultatea de Medicina si Farmacie din Craiova.

Rotary Club Craiova a fost unul din sponsorii conferintei, acordand premii castigatorilor "Anatomical Drawing Contest".

La eveniment, au fost prezente colega noastra Gabriela Balanescu si presedinta Rotaract Craiova, Ramona Bologa, care au inmanat premiile castigatorilor.

Pentru sprijinul pe care Rotary Club Craiova l-a oferit in organizarea si desfasurarea acestei conferinte, clubul nostru a primit o Diploma de apreciere din partea Societatii Studentilor Medicinisti din Craiova.